Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

Vodní škola

Je povinností pro každéhou etickou společnost, podporovat životní prostřední a sociální projekty. Zakladatel společnosti Daniel Swarovski vytvořil precedens tím, že prováděl činnosti v souladu s kritérii udržitelnosti - přístup , který od té doby ještě více vyzrál, aby se stal hlavní kompetencí společnosti.

Kořen tohoto hluboce zakořeněného ohledu na životní prostředí spočívá v tom, že Daniel Swarovski rozpoznal již v roce 1895, že voda je nejcennější přírodní zdroj na Zemi. Toto tvrzení bylo částečně podníceno jeho volbou Wattens, položeného vysoko v tyrolských Alpách, se svými bohatými dodávkami vody do centrály jeho firmy. Stejně jako věděl, že voda byla nezbytná pro výrobu skla, stejně tak vytvořil čistou elektřinu pro jeho strojní zařízení, ale také rozpoznal, že tento přístup je nezbytný i pro všechny další podniky. Ve skutečnosti, že voda je hluboce a zásadně důležitá pro život samotný.

Dnes, pouto mezi Swarovski a vodou se ještě prohloubilo, jak lze vidět z mnoha projektů ve firmě. Největším a nejznámějším projektem je Vodní Škola Swarovski, který sklidil pozoruhodný úspěch od svého zavedení v Národním parku Vysoké Tatry v roce 1999. Od té doby se rozšířil tento projekt také do Indie, Číny a Ugandy.

Swarovski Elements(c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji