Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

SWAROVSKI ELEMENTS partnerské programy

SWAROVSKI ELEMENTS partneři těží z pověsti značky Swarovski, jako předního výrobce nejlepšího strojově broušeného křišťálu. Účastníci ve SWAROVSKI ELEMENTS světových partnerských programech, ať už maloobchodníků, distributorů, výrobců nebo spotřebitelů značky, mohou využít zákaznická řešení a balíčky podpory, aby si vybudovali vlastní podnikání.

Benefity ze značky SWAROVSKI ELEMENTS

Brandingový program přidává další rozměr našemu produktu označenému "vyrobeno ze SWAROVSKI ELEMENTS". Tato etiketa je osvědčením o pravosti, zaručující špičkovou kvalitu a původ krystalů použitých v designovaném kusu. K dispozici je i řada brandingových nástrojů jako například štítky, bloky s tímto logem a displeje. Kromě toho mohou partneři využívat integrovaných komunikačních možností značky, např.placenou reklamu, podporu ve vystavování nebo zařazení na web stránky Swarovski.

Benefity ze značky SWAROVSKI ELEMENTS

Distribuční partneři

Benefity ze značky SWAROVSKI ELEMENTS

Strategiční partneři, podporovaní SWAROVSKI ELEMENTS, velkoobchodníci, aplikační centra, dealeři a výrobci hotových výrobků nebo polotovarů, profitují z dobrého jména Swarovski, znalostí a servisu, který nabízí známost přední světové značky pro přesně řezané krystaly.
Partneři mohou využít celé řady podpory v partnerských řešeních loga, prodejů a POS nástroje podpory, mohou se účastnit rozsáhlých školeních o produktech Swarovski a trendech a mají přistup k znalostem a síti. Přes komplexní aplikační služby mohou partneři těžit z rozsáhlých zkušeností in-house odborníků Swarovski, stejně tak od vedoucích mezinárodních technických specialistů.(c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji